EPCOS - TDK Electronics
型号:
B84143V0016R127
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
761.7195
10
735.4501
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Series | B84143V |
| Current | 16 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 130µH |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | Converter |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUR, UR |
| Termination Style | Terminal Post |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Operating Temperature | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |