EPCOS - TDK Electronics
型号:
B84143A0016R000
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 480/275VAC 16A CHASS
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
173.4605
10
167.47645
25
161.49506
50
155.51367
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Series | B84143A |
| Current | 16 A |
| Package | Box |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | Inverters, Power Drive Systems |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUL, ENEC, UL |
| Termination Style | Terminal Block, Threaded Post (M6) |
| Voltage - Rated AC | 480V, 275V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Operating Temperature | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 480 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 275 V |