Amphenol ICC (FCI)
型号:
B3221B7L111260E100
封装:
-
批次:
-
描述:
FBTB P0.5 ,60P, PLUG, SPOT PLATI
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.603
10
2.3636
25
2.2382
50
2.18614
100
2.082115
250
1.821834
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Floating |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.394" (10.00mm) |
| Base Product Number | B3221B7L |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 8.4mm |
| Contact Finish Thickness | 4.00µin (0.100µm) |