Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
42.5315
10
37.24285
25
35.63374
50
34.48443
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | ASP |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 4 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.336" (8.53mm) |
| Base Product Number | 209948 |
| Number of Positions | 400 |
| Mated Stacking Heights | 10mm |
| Contact Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |