Anatech Electronics Inc.
型号:
AE15125B11056
封装:
-
批次:
-
描述:
15125 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Ripple | 0.5dB |
| Series | - |
| Package | Box |
| Bandwidth | 1.2GHz |
| Frequency | 15.125GHz Center |
| Filter Type | Band Pass |
| Height (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Insertion Loss | 2dB |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 1.504" L x 0.709" W (38.20mm x 18.00mm) |