Analog Devices Inc.
型号:
ADP5051ACPZ-R7
封装:
48-LFCSP (7x7)
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR BUCK I2C 48LFCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.039
10
10.14315
25
9.7223
100
8.56615
250
8.145718
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Clock Sync | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Phases | 4 |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Product Status | Active |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start, Watchdog |
| Duty Cycle (Max) | 50% |
| Number of Outputs | 4 |
| Serial Interfaces | I²C |
| Base Product Number | ADP5051 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 1.4MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 15V |