Analog Devices Inc.
型号:
AD589JRZ-REEL
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VREF SHNT -2.83%/+1.22% 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.308
10
5.66105
25
5.35192
100
4.63828
250
4.400438
500
3.948485
1000
3.330054
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | -2.83%, +1.22% |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Voltage - Input | - |
| Current - Output | 5 mA |
| Current - Supply | - |
| Current - Cathode | 50 µA |
| Base Product Number | AD589 |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 5µVrms |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.235V |