Anatech Electronics Inc.
型号:
AB945B602
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
945 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Ripple | 0.2dB |
| Series | - |
| Package | Box |
| Bandwidth | 15MHz |
| Frequency | 945.5MHz Center |
| Filter Type | Band Pass |
| Height (Max) | 1.800" (45.72mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 6.600" L x 3.500" W (167.64mm x 88.90mm) |