94W-NWW48H-NWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
94W-NWW48H-NWO
描述:
PMI LED .290" FLUSH
Series 90
Current 15mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 48V
Features -
Lens Size 8.50mm Dia
Lamp Color White, Cool
Lens Color Colorless
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Wavelength - Peak -
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 6150mcd
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)