Amphenol ICC (FCI)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.681
10
5.16135
25
4.88832
50
4.7747
100
4.54727
250
3.978866
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Conan™, MezzSelect™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.068" (1.73mm) |
| Base Product Number | 91911 |
| Number of Positions | 51 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |