Amphenol ICC (FCI)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.6005
10
3.2699
25
3.09738
50
3.02537
100
2.88135
250
2.521224
500
2.449176
1000
2.089002
2500
1.944935
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Conan™, MezzSelect™ |
| Package | Tube |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.147" (3.72mm) |
| Base Product Number | 91910 |
| Number of Positions | 31 |
| Mated Stacking Heights | 7mm |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |