Amphenol ICC (FCI)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.9995
10
3.6309
25
3.439
50
3.35901
100
3.198935
250
2.799118
500
2.719128
1000
2.319254
2500
2.159312
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Conan™, MezzSelect™ |
| Package | Tube |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.034" (0.86mm) |
| Base Product Number | 91910 |
| Number of Positions | 51 |
| Mated Stacking Heights | 4.15mm |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |