91900-21225LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
91900-21225LF
描述:
CONN HDR 25POS SMD GOLD
用户指南
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)
Series Conan™, MezzSelect™
Package Tube
Features Solder Retention
Mounting Type Surface Mount
Connector Type Header, Center Strip Contacts
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Number of Rows 2
Product Status Active
Height Above Board 0.048" (1.22mm)
Base Product Number 91900
Number of Positions 25
Mated Stacking Heights 4.5mm