91-NWR28H-CRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
91-NWR28H-CRO
描述:
PMI .290" 28VDC HI-HAT PIN RED
购买数量:
库存 : 106
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr Visual Communications Company - VCC
Type LED
Series 90
Current 16.5mA
Package Bulk
Ratings DC
Voltage 28V
Features -
Lens Size -
Lamp Color Red
Lens Color Red
Lens Style Round with Flat Top
Viewing Angle 30°
Product Status Active
Lens Transparency Clear
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak 634nm
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 2800mcd
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)