91-NWL24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
型号:
91-NWL24H-CWO
描述:
PMI .290" 24V HI-HAT WHITE
用户指南
Mfr Visual Communications Company - VCC
Type LED
Series 90
Current 17mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 24V
Features -
Lens Size 8.50mm Dia
Lamp Color White, Warm
Lens Color Colorless
Lens Style Round with Flat Top
Viewing Angle 30°
Product Status Obsolete
Lens Transparency Clear
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak -
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 4700mcd
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)