91-NWA28H-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
91-NWA28H-CAO
描述:
PMI .290" 28VDC HI-HAT PIN AMBER
Series 90
Current 16.5mA
Package Bulk
Ratings DC
Voltage 28V
Features -
Lens Size -
Viewing Angle 30°
Product Status Active
Lens Transparency Clear
Millicandela Rating 7500mcd
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)