91-NWA24H-NAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
91-NWA24H-NAO
描述:
PMI 10-23-2015
Series 90
Current 17mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 24V
Features -
Lens Size 8.50mm Dia
Viewing Angle 30°
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Millicandela Rating 7500mcd
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)