8N4SV76KC-0025CDI
Renesas Electronics America Inc
型号:
8N4SV76KC-0025CDI
封装:
6-CLCC (7x5)
批次:
数据手册:
描述:
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
用户指南
Mfr Renesas Electronics America Inc
Type VCXO
Count -
Series FemtoClock® NG
Package Tray
Frequency 25MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 6-CLCC
Product Status Active
Current - Supply 140 mA
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Base Product Number 8N4SV76
Operating Temperature -40°C ~ 85°C