8N4QV01KG-0025CDI
Renesas Electronics America Inc
型号:
8N4QV01KG-0025CDI
封装:
10-CLCC (7x5)
批次:
数据手册:
描述:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
用户指南
Mfr Renesas Electronics America Inc
Type VCXO
Count -
Series FemtoClock® NG
Package Tray
Frequency 25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 10-CLCC
Product Status Active
Current - Supply 160 mA
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Base Product Number 8N4QV01
Operating Temperature -40°C ~ 85°C