Amphenol ICC (FCI)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.3085
10
2.0064
25
1.9209
50
1.87834
100
1.792935
250
1.622144
500
1.494084
1000
1.280648
2500
1.195271
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Color | Black |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Package | Tube |
| Features | Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Finish | Gold |
| Fastening Type | Friction Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 89947 |
| Number of Positions | 14 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |