Vector Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
55.3945
5
52.2291
10
50.6464
25
45.8983
50
44.31541
100
42.732805
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Vector Electronics |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Series | Vectorbord® Plugbord™ |
| Package | Bulk |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Material | - |
| Edge Contacts | 100 @ 0.125" (3.18mm) |
| Hole Diameter | 0.042" (1.07mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Circuit Pattern | Pad Per Hole (Round), Ground Plane |
| Proto Board Type | Plugboard, Card Edge |
| Size / Dimension | 10.50" L x 5.30" W (266.7mm x 134.6mm) |