Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.8395
10
8.4132
33
8.012243
66
7.540844
99
6.833958
231
6.598301
462
6.362634
957
6.126987
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Qualtek |
| Series | 851 |
| Current | 3 A |
| Package | Tray |
| Inductance | 2.8mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 851-03 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |