Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
17.2235
21
16.686522
42
15.610086
84
13.995305
231
13.456978
441
13.187852
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Qualtek |
| Series | 849 |
| Current | 3 A |
| Package | Tray |
| Inductance | L1 - 1mH, L2 - 30µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 849-03 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |