Twin Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
141.55
5
138.719
10
135.888
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Twin Industries |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Material | - |
| Edge Contacts | - |
| Hole Diameter | - |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Circuit Pattern | Pad Per Hole (Round) |
| Proto Board Type | Plugboard, Hard Metric |
| Size / Dimension | 10.50" L x 6.30" W (266.7mm x 160mm) |