E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.3865
10
4.8013
25
4.5448
50
4.38159
100
4.17183
250
3.985364
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Standard |
| Series | 800B |
| Circuit | SPST-NO |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Actuator Type | Round, Plunger |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Switch Function | Off-Mom |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Gull Wing |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 800BWSP9 |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Color - Actuator/Cap | White |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |