77313-170-50LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
77313-170-50LF
描述:
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Series BERGSTIK®
Package Bag
Number of Rows 2
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Insulation Color Black
Insulation Height 0.100" (2.54mm)
Insulation Material Thermoplastic
Number of Positions 50
Row Spacing - Mating 0.100" (2.54mm)