TE Connectivity Corcom Filters
型号:
6609973-2
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 35A CHASSIS MOUNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
285.8645
10
276.00825
25
266.15048
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | IK |
| Current | 35 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | - |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609973 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 500 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 480 V |