TE Connectivity Corcom Filters
型号:
6609032-7
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
28.899
10
25.30515
25
24.21208
50
23.43099
100
22.649995
250
21.400308
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | R |
| Current | 3 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | IEC 320-C14, Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609032 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |