Vector Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.8065
5
8.5728
10
8.34195
25
8.11034
50
7.64674
100
7.415035
250
6.719844
500
6.488139
1000
6.256415
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Vector Electronics |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Series | Vectorbord® |
| Package | Bulk |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Material | - |
| Edge Contacts | - |
| Hole Diameter | 0.042" (1.07mm) |
| Product Status | Active |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Circuit Pattern | - |
| Proto Board Type | Breadboard, Prepunched Insulating |
| Size / Dimension | 6.50" L x 4.50" W (165.1mm x 114.3mm) |
| Base Product Number | 64P44 |