Amphenol ICC (FCI)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.7715
10
3.42665
25
3.24596
50
3.17034
100
3.019385
250
2.64195
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | BergStak® 0.80mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.303" (7.70mm) |
| Base Product Number | 61082 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 11mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |