Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.0045
10
1.33475
100
1.027045
500
0.928397
1000
0.797848
2000
0.754328
5000
0.736915
10000
0.725316
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Dialight |
| Color | Green (x 2) |
| Series | 553 |
| Current | 10mA |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Configuration | 2 High |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Viewing Angle | 45° |
| Product Status | Active |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Wavelength - Peak | 563nm |
| Base Product Number | 5530122 |
| Millicandela Rating | 16mcd |