API Delevan Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.942
10
7.1459
25
6.35208
50
5.39904
100
5.08155
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | API Delevan Inc. |
| Type | - |
| Series | 5500R |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Inductance | 10 mH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Product Status | Active |
| Material - Core | Ferrite |
| Size / Dimension | 1.050" L x 0.495" W (26.67mm x 12.57mm) |
| DC Resistance (DCR) | 7.3Ohm Max |
| Current Rating (Amps) | 370 mA |
| Height - Seated (Max) | 0.520" (13.21mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 130°C |
| Supplier Device Package | - |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | 170mA |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |