TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5353190-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.096
10
9.8363
100
8.575175
500
7.314107
1000
6.708796
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Series | Free Height (FH) GIGA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | 5353190 |
| Number of Positions | 100 |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |