TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5353185-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.8965
10
9.80875
100
8.76584
500
7.344374
1000
6.491483
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.024" (0.60mm) |
| Series | Free Height (FH) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.214" (5.45mm) |
| Base Product Number | 5353185 |
| Number of Positions | 100 |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |