Belden Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
42.408
3
39.687836
5
37.8746
10
36.05915
25
33.7915
50
31.97719
100
30.616505
250
29.482566
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Belden Inc. |
| Usage | Commercial Audio |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Ratings | - |
| Features | Rip Cord |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Shield Type | Foil |
| Jacket Color | Gray |
| Product Status | Active |
| Shield Coverage | 100% |
| Shield Material | Aluminum |
| Conductor Strand | 7/26 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Conductor Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Conductors | 3 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.171" (4.34mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0170" (0.432mm) |