TE Connectivity Corcom Filters
型号:
3EQ3
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
45.6
10
44.07525
25
42.55582
50
41.03582
100
37.236295
250
36.476352
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | Q |
| Current | 3 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 32.18mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 3E |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |