TE Connectivity Corcom Filters
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | DA, Corcom |
| Current | 3 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 1.45mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | 125V |
| Base Product Number | 3D |
| Frequency - Operating | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |