TE Connectivity Corcom Filters
型号:
3AYO1
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 3A CHASSIS MOUNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
24.2535
10
23.4745
25
22.6917
50
21.90928
100
19.56183
250
19.170582
500
18.779334
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | AYO |
| Current | 3 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 440 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 250 V |