SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
59.0615
10
57.09215
25
55.12318
50
53.15459
100
51.26789
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Series | FMAC NEO |
| Current | 25 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cURus, ENEC |
| Termination Style | Terminal Block, Threaded Post (M6) |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 300 V |