SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
24.2915
5
22.4219
10
20.5542
50
17.75113
100
14.94825
250
14.013982
500
12.61258
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Series | - |
| Package | Box |
| Breaker Type | Thermal |
| Illumination | None |
| Actuator Type | Rocker |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CCC, CE, cURus, VDE |
| Number of Poles | 2 |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |