Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.82
10
14.41435
50
13.471
100
12.39332
250
11.450312
500
10.911529
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Phoenix Contact |
| Type | Feed Through (2), Isolated (2) |
| Color | Gray |
| Series | CLIPLINE VIOK |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Fuse Type | - |
| Current - UL | 15 A |
| Voltage - UL | 300V |
| Current - IEC | 24 A |
| Voltage - IEC | 250V |
| Product Status | Active |
| Disconnect Type | - |
| Number of Levels | 4 |
| Stripping Length | 8mm |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Termination Style | Screw |
| Number of Positions | 6 |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-30 AWG |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |