TE Connectivity Corcom Filters
型号:
250KEPS6BFPW
封装:
-
批次:
-
描述:
KEP 250A 1S HIGH PLUS NUT WYE 52
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
771.02
10
744.43045
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | KEP |
| Current | 250 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | Converter |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination Style | Threaded Post (M10) |
| Voltage - Rated AC | 520V |
| Base Product Number | 250KEPS6 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |