TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2369315-1
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
16G 05FH 4H REC AASSY 440POS 8U"
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
31.7015
10
26.16965
25
24.32456
80
22.982524
360
22.311434
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Free Height (FH) |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | 2369315 |
| Number of Positions | 440 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |