TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2357798-4
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
16G,05FH,PLUG,22OP 8H,T&R, W/O C
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
56.8955
10
52.20915
25
50.20104
50
48.52771
100
45.850325
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Free Height (FH) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Ground Plate, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Base Product Number | 2357798 |
| Number of Positions | 220 |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |