Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.2445
5
1.2103
10
1.13145
50
0.93651
100
0.780425
250
0.76095
500
0.643872
1000
0.56583
5000
0.5073
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 2206 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Melting I²t | 4.62 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Size / Dimension | 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) |
| DC Cold Resistance | 0.0317 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 300 V |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |