TE Connectivity Corcom Filters
型号:
1FBH3=F8588
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
SINGLE PHASE FILTERS, 1A FILTER
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
27.949
10
27.04365
25
26.1421
50
25.24055
100
22.53628
250
22.085524
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | FB |
| Current | 1 A |
| Package | Box |
| Inductance | 510µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | UL |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Rated AC | 480V |
| Voltage - Rated DC | 480V |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 2.775 kV |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 2.25 kV |