1812N392J201LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812N392J201LT
描述:
CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1812
Ratings -
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 3900 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C