1812N390K302CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812N390K302CT
描述:
CAP CER 39PF 3KV C0G/NP0 1812
Ratings -
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 39 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C