1812N390J102CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812N390J102CT
描述:
CAP CER 39PF 1KV C0G/NP0 1812
Ratings -
Features High Voltage
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 39 pF
Applications SMPS Filtering
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C