1812B682J501LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812B682J501LT
描述:
CAP CER 6800PF 500V X7R 1812
Ratings -
Features High Voltage
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 6800 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 500V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C